Geodezik Kubbe Sistemler
MaviDome
MaviDome
Amaç
MaviDome firması kurulum amacı, dünyada, çok değişik nedenlerle yaygın olarak kullanılmakta olan, enerji açısından verimli, montajı kolay, olağanüstü dayanıklı, taşınabilir, fonksiyonel geometri ve mimari estetiğe sahip tek hatlı geodezik kubbeler tasarlayıp ve üretmektir.
MaviDome
Misyon/Vizyon
Ülkemiz insanlarına farklı doğal formlu yapıları tanıtarak, ekonomik, güvenli doğayla daha uyumlu ortamların oluşmasına katkı verecek mimari çözümler ortaya koymaktır. Bunun için, tasarım ve inşaatta sürdürülebilirlik ilkelerinden ayrılmadan her zaman en son teknoloji ile güncel olmak ve her zaman güvenilir bir firma olarak kalmaktır.
MaviDome
Değerler
Çalışanların güvenliğinin ve sağlığının korunması. Müşterilerimize gerekli hizmetler verilirken, müşteri memnuniyetine azami özenin gösterilmesi. Her zaman yeniliklere açık bir yaklaşım içinde olunması. İşimiz ile ilgili her türlü bilimsel ve teknolojik gelişmenin takip edilmesi. Tüm paydaşlarımızla uyumlu bir işbirliği içerisinde olunması. Müşteri güveninin hassasiyetle korunması.
Kurucu
Prof.Dr.Zeki AY
İnşaat Yüksek Mühendisi
Prof.Dr. İnş.Yük.Müh.Zeki AY, 1961'de Isparta’da doğdu. Lisans(1983) eğitimini Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi, Yüksek Lisans(1988) ve Doktora(1994) eğitimlerini İTÜ'de tamamladı. SDÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanı
Çelik Yapılar, Kompozit Yapılar, Ahşap Yapılar, Uzamsal Yapılar, Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı, Çelik Uzay Sistemler.

Mesleki Uygulamalar
Yüzlerce "Çelik, Betonarme vs. Proje ve/veya Yapı İncelemesi", Uygulama Projeleri, Yapısal Güvenlik İncelemeleri ve Güçlendirme Projeleri, BAP ve Tübitak Projeleri.

www.sdu.edu.tr/personel/00172
Yönetici
Mustafa Bedirhan AY
Ziraat Mühendisi
Mustafa Bedirhan AY 1986'da Isparta’da doğdu. SDÜ İnşaat (2007) ve Harita-Kadastro(2015) ön lisans, SDÜ Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü(2014) Lisans, SDÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yapı Programında Yüksek Lisans Eğitimlerini(2016) tamamladı. İnşaat şantiyelerinde teknik sorumlu, SDÜ'de misafir öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Bir orta öğretim okulu ortaklığı ile eğitim sektörü ve kendi E-Ticaret Sitesi üzerinden de ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanı
Sera Sistemleri ve Tarımsal Yapılar, Çelik Yapılar, Şantiye Organizasyonu ve Yönetimi, Bitki Üretimi ve Planlaması, Organik Tarım.

Mesleki Uygulamalar
Geodezik Kubbe Sera Projeleri, Şantiye Çalışmaları, Geodezik Kubbe Sera İmalatı.
Tasarım
GSM
WHATSAPP
E-POSTA
mavidome@mavidome.com
ADRES
SOSYAL MEDYA
FACEBOOK
AAAAAAAAAAAAAAAA
INSTAGRAM
AAAAAAAAAAAAAAAAA
TWITTER
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
YOUTUBE
AAAAAAAAAAAAAA
BİZE YAZIN
İLETİŞİM BİLGİLERİ