MAVIDOME
 
HAKKIMIZDA
MaviDome Yapı Teknolojileri Ltd. Şti.
MaviDome Yapı Teknolojileri Ltd. Şti., “Çok Amaçlı, Prefabrike Geodezik Kubbe” imalatı yapmak üzere 05.04.2022 tarihi  itibari ile kuruluşu tamamlanmış ve faaliyetine başlamıştır. 
Kuruluş Amacı
MAVİDOME   kuruluş amacı,  insanlarımızın doğa ile  daha fazla bütünleşik, çağdaş bir yaşam ve sürdürülebilir bir gelecek için, yenilikçi, şeffaf, aydınlık, modern, enerji verimliliği yüksek ,ısı yalıtımlı, montajı kolay, taşınabilir, sökülüp/takılabilen, kişiye özel, estetik, fonksiyonel geometri ve mimari estetiğe sahip olan ve dünyada yaygın olarak kullabılmakta olan  geodezik kubbeler tasarlayıp üretmektir.
Misyon/Vizyon
Ülkemiz insanlarına farklı doğal formlu yapıları tanıtarak, ekonomik, güvenli doğayla daha uyumlu ortamların oluşmasına katkı verecek mimari çözümler ortaya koymaktır. Bunun için, tasarım ve inşaatta sürdürülebilirlik ilkelerinden ayrılmadan her zaman en son teknoloji ile güncel olmak ve her zaman güvenilir bir firma olarak kalmaktır.
Değerler
Çalışanların güvenliğinin ve sağlığının korunması. Müşterilerimize gerekli hizmetler verilirken, müşteri memnuniyetine azami özenin gösterilmesi. Her zaman yeniliklere açık bir yaklaşım içinde olunması. İşimiz ile ilgili her türlü bilimsel ve teknolojik gelişmenin takip edilmesi. Tüm paydaşlarımızla uyumlu bir işbirliği içerisinde olunması. Müşteri güveninin hassasiyetle korunması.
Strateji
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Ar-Ge Çalışmaları
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
HİZMETLERİMİZ
Tasarım
İmalat
Montaj
Bakım/Takip
*********
************
+90 532 614 79 29
+90 537 873 97 23
+90 537 691 79 29
mavidome@mavidome.com